Italiano
Kje smo Kontakt KIJZ
 
 
Občina Izola - Comune di Isola
Sončno nabrežje 8
Riva del sole 8
6310 Izola

Tel: +386 5 66 00 100
Fax: +386 5 66 00 110
E-mail: posta.oizola@izola.si

Id ddv: si16510801

 
Sončno nabrežje 8, Izola

Sončno nabrežje 8 

 

 KABINET ŽUPANA

 mag. Kolenc Igor -  Župan 

 tel.: +386 5 66 00 107

 e-naslov: igor.kolenc@izola.si

   

 mag. Unterlechner Marko -  Direktor občinske uprave 

 tel.: +386 5 66 00 131

 e-naslov: Marko.Unterlechner@izola.si

   

 Zelić Kristina -  Višji svetovalec – Vodja kabineta župana 

 tel.: +386 5 66 00 109

 e-naslov: kristina.zelic@izola.si

   

 Mičič Jadranka -  Protokolarni uslužbenec - Vodja   protokola 

 tel.: +386 5 66 00 107

 e-naslov: jadranka.micic@izola.si

   

 Stančič Kodarin Luca -  Publicist 

 tel.: +386 5 66 00 137

 e-naslov: luca.stancic-kodarin@izola.si

   

 

 SLUŽBA ZA PODROČJE KADROV IN NAGRAJEVANJE

  

 Črnac Luciana -  Kadrovik 

 tel.: +386 5 66 00 303

 e-naslov: luciana.crnac@izola.si

   

 

 KOMUNICIRANJE Z JAVNOSTJO

 

 mag. Miklavčič Šumanski Martina -  Podsekretar za področje kadrov in komuniciranje 

 tel.: +386 5 66 00 137

 e-naslov: martina.miklavcic-sumanski@izola.si

   

 

 SLUŽBA ZA INFORMATIKO IN INFORMACIJSKO PODPORO 

 

 Grbec Alen -  Inženir informacijskih sistemov – Vodja SIIP 

 tel.: +386 5 66 00 112

 e-naslov: alen.grbec@izola.si

   

 

 SLUŽBA ZA NABAVO IN JAVNA NAROČILA


 Lukić Antonela -  Strokovni sodelavec - Vodja nabave 

 tel.: +386 5 66 00 150

 e-naslov: antonela.lukic@izola.si

   

 

SLUŽBA ZA RAČUNOVODSTVO IN FINANCE

 

 Zovko Peter -  Višji svetovalec – Vodja SRF 

 tel.: +386 5 66 00 312

 e-naslov: peter.zovko@izola.si

   

 Vrkič Kozlan Dragica -  Finančnik 

 tel.: +386 5 66 00 304

 e-naslov: dragica.vrkic-kozlan@izola.si

   

 Stanković Milja -  Računovodja 

 tel.: +386 5 66 00 306

 e-naslov: bilja.stankovic@izola.si

   

 Gergorić Barbara -  Računovodja 

 tel.: +386 5 66 00 308

 e-naslov: barbara.gergoric@izola.si

   

 Golob Dolores -  Računovodja 

 tel.: +386 5 66 00 307

 e-naslov: dolores.golob@izola.si

   

 Ratoša Cergol Tanja -  Računovodja 

 tel.: +386 5 66 00 305

 e-naslov: tanja.cergol@izola.si

   

 Kovač Mladenka -  Finančnik 

 tel.: +386 5 66 00 302

 e-naslov: mladenka.kovac@izola.si

   

 

SLUŽBA ZA ADMINISTRATIVNO-TEHNIČNO PODPORO

 

Rebec Vesna -  Strokovni sodelavec  – Vodja SATP 

 tel.: +386 5 66 00 104

 e-naslov: vesna.rebec@izola.si

   

 Kralj Desire -  Koordinator 

 tel.: +386 5 66 00 139

 e-naslov: desire.kralj@izola.si

   

 Tončetič Nataša -  Prevajalec 

 tel.: +386 5 66 00 105

 e-naslov: natasa.toncetic@izola.si

   

 Ferrari Stojanović Sandra -  Referent 

 tel.: +386 5 66 00 143

 e-naslov: sandra.ferrari@izola.si

   

 Radin Marina -  Dokumentalist 

 tel.: +386 5 66 00 155

 e-naslov: marina.radin@izola.si

   

 Petrak Mlekuž Mirjam -  Poslovni sekretar 

 tel.: +386 5 66 00 399

 e-naslov: mirjam.petrak-mlekuz@izola.si

   

 Lazar Petra -  Strokovni sodelavec 

 tel.: +386 5 66 00 371

 e-naslov: petra.lazar@izola.si

   

 

 

SLUŽBA ZA RAZVOJ TURIZMA, PODJETNIŠTVA IN MEDNARODNO SODELOVANJE 

 

Zavrtanik Irena -  Višji svetovalec - Vodja SRT 

 tel.: +386 5 66 00 103

 e-naslov: irena.zavrtanik@izola.si

   

 Černelič Jože -  Višji svetovalec za razvojne projekte 

 tel.: +386 5 66 00 353

 e-naslov: joze.cernelic@izola.si

   

 

SLUŽBA ZA PRAVNE ZADEVE

 

Pavlič Karmen -  Podsekretar za pravne in kadrovske zadeve – Vodja SPZ 

 tel.: +386 5 66 00 230

 e-naslov: karmen.pavlic@izola.si

   

mag. Kopše Branimir -  Višji svetovalec za pravne zadeve 

 tel.: +386 5 66 00 154

 e-naslov: branimir.kopse@izola.si

   

 

 

URAD ZA GOSPODARSKE DEJAVNOSTI, INVESTICIJE IN KOMUNALNI RAZVOJ

 

 mag. Umek Tomaž -  Podsekretar - Vodja UGD 

 tel.: +386 5 66 00 133

 e-naslov: tomaz.umek@izola.si

   

 Gorela Boštjan -  Gradbeni nadzornik 

 tel.: +386 5 66 00 250

 e-naslov: bostjan.gorela@izola.si

   

 Pesko Aleš -  Višji svetovalec za promet 

 tel.: +386 5 66 00 221

 e-naslov: ales.pesko@izola.si

 

 Krečič Miha -  Svetovalec za investicije v komunalno  infrastrukturo 

 tel.: +386 5 66 00 245

 e-naslov: miha.krecic@izola.si

   

 Grdina Irena -  Svetovalec za komunalni razvoj 

 tel.: +386 5 66 00 372

 e-naslov: irena.grdina@izola.si

   

 mag. Prodan Irena -  Višji svetovalec za investicije 

 tel.: +386 5 66 00 120

 e-naslov: irena.prodan@izola.si

   

 Tošić Jasna -  Strokovni sodelavec 

 tel.: +386 5 66 00 251

 e-naslov: jasna.tosic@izola.si

   

 Grbavac Tamara -  Višji referent za nepremičnine 

 tel.: +386 5 66 00 202

 e-naslov: tamara.grbavac@izola.si

   

 

 URAD ZA UPRAVLJANJE Z OBČINSKIM PREMOŽENJEM 

 

 Miklavc Barbara -  Višji svetovalec za nepremičnine 

 tel.: +386 5 66 00 241

 e-naslov: barbara.miklavc@izola.si

   

 

Postojnska 3

  

NOTRANJA REVIZIJA PROCESOV

 

Štanta Zdenka -  Notranji revizor - podsekretar 

 tel.: +386 5 66 00 301

 e-naslov: zdenka.stanta@izola.si

   

 

URAD ZA DRUŽBENE DEJAVNOSTI

 

 Žlogar Miran -  Višji svetovalec - Vodja UDD 

 tel.: +386 5 66 00 322

 e-naslov: miran.zlogar@izola.si

   

 Bolje Zdenka -  Višji svetovalec za razvoj družbenih dejavnosti 

 tel.: +386 5 66 00 323

 e-naslov: zdenka.bolje@izola.si

   

 Troha Sonja -  Svetovalec za področje socialnega varstva  in zdravstva 

 tel.: +386 5 66 00 320

 e-naslov: sonja.troha@izola.si

   

 Babič Berta -  Svetovalec za kulturo, šport, dejavnost  mladih in INS 

 tel.: +386 5 66 00 321

 e-naslov: berta.babic@izola.si

   

 

 

URAD ZA UPRAVLJANJE Z OBČINSKIM PREMOŽENJEM

 

 Fabijančič Močibob Patricija -  Podsekretar – Vodja UUOP 

 tel.: +386 5 66 00 235

 e-naslov: patricija.fabijancic-mocibob@izola.si

   

 Rakar Katja -  Svetovalec za nepremičnine 

 tel.: +386 5 66 00 149

 e-naslov: katja.rakar@izola.si

   

Rajčić Sedlarević Stefanija -  Višji svetovalec za premoženjske zadeve 

 tel.: +386 5 66 00 232

 e-naslov: stefanija.rajcic@izola.si

   

 Adamič Tanja -  Svetovalec za stanovanjske zadeve in  poslovne prostore 

 tel.: +386 5 66 00 234

 e-naslov: tanja.adamic@izola.si

   

 Guštin Špela -  Svetovalec za okolje in prostor 

 tel.: +386 5 66 00 223

 e-naslov: spela.gustin@izola.si

   

 Venišnik Aleksandra -  Višji referent za nepremičnine 

 tel.: +386 5 66 00 220

 e-naslov: aleksandra.venisnik@izola.si

   

 Paliska Eleonora -  Referent za nepremičnine 

 tel.: +386 5 66 00 144

 e-naslov: eleonora.paliska@izola.si

   

 Kerezovič Željko -  Koordinator 

 tel.: +386 5 66 00 352

 e-naslov: zeljko.kerezovic@izola.si

   

 

 

 

URAD ZA UREJANJE PROSTORA

 

 

 

 Vičič Vesna -  Podsekretar – Vodja UUP 

 tel.: +386 5 66 00 170

 e-naslov: vesna.vicic@izola.si

   

 Marinšek Maja -  Višji svetovalec za urbanizem in  prostorske akte 

 tel.: +386 5 66 00 233

 e-naslov: maja.marinsek@izola.si

   

 Stupar Boris -  Višji svetovalec za razvoj komunalne  infrastrukture 

 tel.: +386 5 66 00 136

 e-naslov: boris.stupar@izola.si

   

 Gojak Vladimira -  Svetovalec za lokacijske naloge in komunalno opremo 

 tel.: +386 5 66 00 212

 e-naslov: vladka.gojak@izola.si

   

 Erzetič Marko -  Programer aplikacij 

 tel.: +386 5 66 00 243

 e-naslov: marko.erzetic@izola.si

   

 Raschini Teura -  Višji svetovalec za urbanizem 

 tel.: +386 5 66 00 113

 e-naslov: teura.raschini@izola.si

   

 

  Postojnska 5 

 

 

 

OBČINSKI INŠPEKTORAT IN REDARSTVO

 

Krnel Črtomir -  Inšpektor – Vodja OIR

 tel.: +386 5 66 00 201

 e-naslov: crtomir.krnel@izola.si

   

 Skok Igor -  Inšpektor

 tel.: +386 5 66 00 132

 e-naslov: igor.skok@izola.si

   

 Prodan Bogdan -  Inšpektor

 tel.: +386 5 66 00 354

 e-naslov: bogdan.prodan@izola.si

   

 Udovič Denis -  Občinski redar

 tel.: +386 5 66 00 370

 e-naslov: denis.udovic@izola.si

   

 Jurcan Sašo -  Občinski redar

 tel.: +386 5 66 00 374

 e-naslov: saso.jurcan@izola.si

   

 Kovač Denis -  Občinski redar

 tel.: +386 5 66 00 356

 e-naslov: denis.kovac@izola.si

   

Ličen Marja -  Občinski redar

 tel.: +386 5 66 00 375

 e-naslov: marja.licen@izola.si

   

 Kolatahi Renaldo -  Občinski redar

 tel.: +386 5 66 00 376

 e-naslov: renaldo.kolatahi@izola.si

   

 Hribar Dušan -  Občinski redar

 tel.: +386 5 66 00 377

 e-naslov: dusan.hribar@izola.si

   

 Šviligoj Danila -  Administrator

 tel.: +386 5 66 00 373

 e-naslov: danila.sviligoj@izola.si

   

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




© 2007 - 2010 Občina izola Pravno obvestilo Kontakt